Szkola Podstawowa Nr 1 w Mońkach im. Jana Pawła II

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach.

Witam na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach. Szczególnie serdecznie - uczniów, absolwentów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Mam nadzieję, że odwiedzając nasz serwis - każdy znajdzie w nim coś dla siebie interesującego.
Alicja Halicka-Pochodowicz

MUZYCZNE OPOWIEŚCI

Dnia 23 kwietnia 2018 r. uczniowie klas I – III naszej szkoły wzięli udział w audycji muzycznej pt. „NA ZIELONEJ WYSPIE”. czytaj całość>>>

DZIEŃ KSIĄŻKI

23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. czytaj całość>>>

DZIEŃ ZIEMI

23 kwietnia obchodzono Światowy Dzień Ziemi. Uczniowie klas młodszych i starszych uczestniczyli w spotkaniu z pracownikiem Biebrzańskiego Parku Narodowego. czytaj całość>>>

Co to się wydarzyło

W naszej szkole już kolejny raz odbył się konkurs piosenki anglojęzycznej. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności językowe. Zapraszamy do obejrzenia relacji.
czytaj całość>>>