Szkola Podstawowa Nr 1 w Mońkach im. Jana Pawła II

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach.

Witam na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach. Szczególnie serdecznie - uczniów, absolwentów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Mam nadzieję, że odwiedzając nasz serwis - każdy znajdzie w nim coś dla siebie interesującego.
Alicja Halicka-Pochodowicz

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września 2017 r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.
Galeria czytaj całość>>>

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO W SP NR 1

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO W SP NR 1 ODBĘDZIE SIĘ 04 WRZEŚNIA O GODZ. 9:00 czytaj całość>>>

WAKACJE

Życzymy udanych, bezpiecznych, pełnych słońca i beztroskiego odpoczynku wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu! czytaj całość>>>

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca 2017 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. czytaj całość>>>