KONKURS ,,MY TEŻ BYLIŚMY DZIEĆMI" ROZSTRZYGNIĘTY

20 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu ,,My też byliśmy dziećmi". Znalezienie podobieństw na zdjęciach nauczycieli z lat dziecięcych i dopasowanie ich do dorosłych już osób okazało się trudne nie tylko uczniom, ale i wszystkim pracownikom szkoły. Była to jednak ciekawa zabawa.

Dziękujemy sponsorowi nagród: P. A. Purta właścicielce Przedsiębiostwa Handlowo - Usługowego ,,Elpiro"(zwanego "KROSS").
Po wręczeniu nagród przez P. dyrektor szkoły Alicję Halicką - Pochodowicz wszyscy obejrzeli prezentację multimedialną przygotowaną przez p. Agatę Zub. Pokaz zawierał zdjęcia i dopasowane nazwiska nauczycieli. Było bardzo miło i wesoło. Nauczyciele, którzy udostępnili swoje zdjęcia otrzymali drobne upominki przygotowane przez organizatora konkursu: p. Jolantę Zalewską.

Autor: Admin :: 21:44 22.06.2011r.