KONCERT KOLĘD KLAS I-III

22 grudnia uczniowie klas I-III wystąpili na Szkolnym Koncercie Kolęd, który wprowadził wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Usłyszeliśmy piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu małych kolędników. Każda klasa prezentowała wybraną przez siebie kolędę, śpiewając i grając na różnych instrumentach. Na twarzach uczestników było widać ogromne zaangażowanie, podczas śpiewu dawali z siebie wszystko. Można było naprawdę się wzruszyć, a także wspaniale bawić się przy dżwiękach znanych kolęd i pastorałek. Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni ogromnymi brawami.
Tegoroczny koncert zapadnie wszystkim zebranym w pamięci jako wyjątkowy dzień. Śpiewanie pieśni bożonarodzeniowych to wspaniała tradycja, dlatego postanowiliśmy ją pielęgnować.
Koncert prowadziła p. Beata Stoczko.

Podczas koncertu został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny ,,BOMBKA BOŻONARODZENIOWA" oraz konkurs ,, BĄDŹ NA TAK DLA EKO..." zorganizowany przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego. Uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami.

Tekst: B. Stoczko

Autor: Admin :: 20:38 23.12.2011r.