OLIMPIJKA 2012

Dnia 18 kwietnia 2012r. Szkołę Podstawową Nr 1 w Mońkach odwiedziły dzieci z monieckiego przedszkola wraz z ich wychowawcami i opiekunami. Uczniowie klasy II b zaprezentowali im wiosenne przedstawienie, przygotowane pod kierunkiem p. K. Boufał. Wystąpiły także ,,Szalone żaby" z klasy III b.
Potem, jak co roku, odbył się turniej sportowy "Olimpijka". W zawodach wzięło udział 8 grup przedszkolaków. Turniej przygotowały i przeprowadziły panie z kształcenia zintegrowanego, a prowadziła go p. A. Sierba. Współzawodnictwo obserwowali: dyrektor Przedszkola p.Joanna Klepadło, dyrektor SP 1 p. Alicja Halicka-Pochodowicz oraz rodzice i uczniowie klas I-III. Dzieci rywalizowały w kilku konkurencjach (począwszy od toru przeszkód do toczenia ogromnej piłki). Zawody wzbudziły wiele emocji wśród uczestników i widzów. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem startowały w poszczególnych konkurencjach. Uczestnicy sportowej imprezy obejrzeli też występ zespołu tanecznego ,,Emily", prowadzonego przez p. J. Zalewską. Wszyscy świetnie się bawili. Każdy otrzymał złoty medal, wręczony przez Dyrektora SP1 panią Alicję Halicką-Pochodowicz i Wicedyrektor szkoły panią Wiesławę Świsłocką.

Autor: Admin :: 19:00 19.04.2012r.