JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA POLSKI !!!

CZTERECH NASZYCH UCZNIÓW JEDZIE NA MISTRZOSTWA POLSKI !!!

27.09.2012r. w Łomży rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej rocznika 1999-2000 pod nazwą Orlik Volleymania 2012. W turnieju brało udział 8 najlepszych drużyn z turniejów eliminacyjnych. Po wygraniu eliminacji w Chodorówce Nowej, drużyna MUKS GIM-NET Mońki uzyskała prawo startu w finale wojewódzkim.

W swojej grupie eliminacyjnej pokonaliśmy wszystkie zespoły 2:0 a były to: Dziadkowice, Wysokie Mazowieckie i BAS (Białostocka Akademia Siatkówki) Białystok. Zwycięstwo w grupie dawało nam szansę walki o udział w Mistrzostwach Polski. Nie zmarnowaliśmy tej szansy i w Finale Turnieju pokonaliśmy zwycięzcę grupy B SSUKS Suwałki również 2:0. Zdobycie Mistrza Województwa w tych rozgrywkach gwarantuje nam udział w Finale Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Sopocie w dn. 6-7.10.2012r. Dla mnie i moich zawodników jest to niewątpliwie największy sukces w naszej krótkiej siatkarskiej karierze. Za zaangażowanie, ambicję i wolę walki należą się chłopakom szczególne podziękowania. Udział w Finale Ogólnopolskim będzie dla nas wszystkich, mam nadzieję, wspaniałą przygodą, bez względu na wynik. Jesteśmy wśród 16 najlepszych drużyn w POLSCE i to zobowiązuje do dalszej pracy. Jesteśmy gotowi podjąć to wyzwanie. Przed rozpoczęciem turnieju mieliśmy możliwość porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Ambasadorem tego Turnieju, a także wielokrotnym reprezentantem Polski Pawłem Papke.

Autor: Admin :: 22:04 30.09.2012r.