DZIEŃ OTWARTY

16 marca 2013r. w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach zorganizowano Dzień Otwarty, na który zaproszono dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców.
Na wstępie Pani Dyrektor Alicja Halicka-Pochodowicz powitała przybyłych gości. Następnie korzystając z prezentacji multimedialnej przedstawiła ofertę edukacyjną placówki oraz jej szczególne osiągnięcia. Kolejnym punktem programu był występ uczniów klasy III c. W przedstawieniu pt. ,,Bajkowe spotkanie” oklaskiwano zagadki, piosenki, tańce i grę na flażoletach. Na zakończenie występu bajkowe postacie obdarowały przedszkolaki słodyczami.
W programie imprezy przewidziano wiele atrakcji przygotowanych przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły:
•zwiedzanie szkoły,
•występ zespołu tanecznego ,,Emily”,
•zajęcia plastyczne i ruchowe,
•malowanie twarzy,
•warsztaty kulinarne,
•słodki poczęstunek w stołówce szkolnej,
•gry i zabawy z wykorzystaniem laptopów oraz tablicy interaktywnej,
•odwiedzenie Izby Pamięci Patrona Szkoły Jana Pawła II oraz wysłuchanie utworu w wykonaniu Scholi dziecięcej.
Miłym upominkiem były kubusiowe zakładki do książek.

Galeria zdjęć 3

Autor: Admin :: 20:48 16.03.2013r.