ANDRZEJKI

W ostatnich dniach listopada w klasach I-III odbyły się Andrzejki. Były wróżby, czary i wspólne zabawy. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i przybyli na spotkania w przebraniach. Dyskotekowe rytmy zachęcały do tańców i zabaw. Oczywiście nie zabrakło słodkich poczęstunków. Te dni były okazją do wspaniałej zabawy. Wprowadziły wszystkich w tajemniczy, magiczny nastrój.
Galeria zdjęć 1
Galeria zdjęć 2

W dniu 28 XI odbyła się też dyskoteka andrzejkowa uczniów klas IV-VI. Nad oprawą muzyczną dyskoteki czuwali uczniowie z klasy VIc- Adam Daniłowski oraz Łukasz Łaniewski. Uczniowie oprócz zabawy tanecznej mieli zapewnione wróżby andrzejkowe takie jak:
•przepowiadanie przyszości , a więc czy się będzie bogatym ,czy biednym oraz czy się będzie wiodło życie w zakonie, czy też wstąpi się w związek małżeński
•poznanie imienia swojej wybranki serca lub przyszłego partnera
•poznanie zawodu jaki będzie się wykonywało w przyszłości
W trakcie dyskoteki mogliśmy usłyszeć piosenki w języku angielskim wykonane przez Katarzynę Kondzior oraz przez duet: Martynę Tekień oraz Karolinę Wejs.
Wieczór andrzejkowy uczniowie spędzili beztrosko i wesoło. Licznym dedykacjom i pozdrowieniom nie było końca. Na kolejną dyskotekę, tym razem już karnawałową , przyjdzie nam poczekać aż do stycznia.
Opiekun S.U.

Autor: Admin :: 17:11 01.12.2013r.