WIOSNA NA WESOŁO W KLASACH IV-VI

Jak co roku ,tak i tym razem, uczniowie naszej szkoły radośnie świętowali nadejście wiosny. Dla uczniów klas IV-VI obchody Święta Wiosny przypadły w dniu 24III. Tego dnia w szkole dominowały wiosenne kolory: żółcie , zielenie pomarańcze. Uczniowie w radosnych nastrojach, z marzannami i gaikami w rękach, przyszli na halę sportową.
Pierwszym punktem programu był konkurs piosenki angielskiej. Jury oceniała występy młodych artystów i przyznała : I miejsce- Kamili Milewskiej z klasy VIa, II miejsce- Katarzynie Kondzior z klasy Vb oraz III miejsce zespołowi uczennic z klasy IVb. Nagrodę publiczności za najlepszy występ otrzymała Katarzyna Kondzior. Następnie odbyły się wiosenne rozgrywki międzyklasowe. Klasy IV-VI zmagały się w następujących konkurencjach:
• prezentacja stroju wiosennego
• wybór mistera szkoły
• prezentacja marzanny i wiosennych kotylionów
• rozgrywki sportowe
Jury najwyżej oceniło występy następujących klas:
• I miejsce- klasa Vb
• II miejsce- klasa Va
• III miejsce- klasa VIc
Zmagania konkursowe przeplatane były wiosennymi piosenkami, a hitem tegorocznego święta wiosny okazał się refren: „Zielona trawa, zielony mech, zielona żaba, rechu, rechu, rech".
Opiekun S. U.

Autor: Admin :: 20:18 26.03.2014r.