Eliminacje Województwa Podlaskiego do Mistrzostw Polski Kinder+ Sport 2014

11 maja 2014r. w hali naszej szkoły odbyły się rozgrywki mini siatkówki dziewcząt w kategorii dwójek. Do zawodów przystąpiło 14 zespołów (cztery zespoły dziewcząt z naszej szkoły reprezentujące MUKS GIM-NET Mońki , cztery z SP Nr 2 reprezentujące OLIMPIK Mońki, 6 z SP Nr 1z Wysokiego Mazowieckiego).Zespoły podzielono na 3 grupy, w których mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym – dwa sety do 11 punktów. Zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupach, awansowały do grupy finałowej w której rozgrywały mecze o miejsca I-VI. Pierwsze cztery drużyny zakwalifikowały się do Finału Województwa Podlaskiego Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce Dziewcząt i Chłopców o Puchar Kinder + Sport.
I miejsce GIMNET Mońki I ( Julia Chwatko, Katarzyna Blaszko, rez. Weronika Wasilewska)
II miejsce GIMNET Mońki II ( Marlena Rutkowska, Julia Szeszko )
III miejsce OLIMPIK Mońki zespół IV
IV miejsce OLIMPIK Mońki zespół II
V miejsce GIMNET Mońki III (Monika Kozłowska, Oliwia Grygo, rez. Emilia
Świerzbińska)
VI miejsce OLIMPIK Mońki zespół III

Autor: Admin :: 18:31 18.05.2014r.