AUDYCJA MUZYCZNA

W dniu 08.10.2014r. w kl. IV – VI odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym audycja muzyczna pt.,,Jasna strona muzyki RAP”. Audycja ta była pewnego rodzaju misją, wykładem i mini koncertem. Jej głównym celem było pokazanie różnic i przepaści intelektualnych w muzyce i w tekstach promowanych w mediach a wykonawcami, którzy tworzą ,,duszą i sercem”. Artyści próbowali przekazać, że każda piosenka powinna nieść ze sobą jakieś wartości i prosili uczniów, aby uważnie słuchali słów wykonywanych piosenek. W audycji zostały zaprezentowane głównie piosenki w rytmie RAP. Wykonawcy udowadniali, że warto propagować każdy rodzaj muzyki, a muzyka RAP jest bardzo często nośnikiem rożnych wartości, dla niektórych filozofią życia, sposobem bycia, a nawet językiem porozumienia.
Występ młodych artystów zachwycił naszą szkolną publiczność i z niecierpliwością czekamy na następne audycje muzyczne. Ich organizatorem kolejny rok jest p. Agnieszka Złotnik.

Autor: Admin :: 17:08 11.10.2014r.