Dyskoteka szkolna

15X 2015r. odbyła się pierwsza w tym roku dyskoteka zorganizowana dla uczniów klas IV-VI. W trakcie wspólnej zabawy odbyły się otrzęsiny uczniów klas IV. Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji szereg konkurencji, w których zmagali się uczniowie klasy IVa i IVb. Odbyły się takie konkursy jak:
-wykonanie portretu wychowawcy
- gorące krzesła
- zgadnij, czyj to utwór
- dokończ zdanie
- kalambury
Obie klasy rywalizowały ze sobą ,nieco lepsza okazała się klasa IVa. Obu klasom gratulujemy ducha walki i wpisujemy w poczet starszej społeczności uczniowskiej naszej szkoły.
Nad oprawą muzyczną dyskoteki czuwali chłopcy z klasy VI: Ołyński Szymon i Chojnowski Piotr, a dyskotekę prowadził i zabawiał swoim humorem p. Tomasz Zdański. Zamieszczone niżej zdjęcia świadczą o wspaniałej atmosferze, jaka towarzyszyła naszej wspólnej zabawie . Galeria
Opiekun SU- Beata Kulikowska

Autor: Admin :: 20:56 27.10.2015r.