IMPREZY W KLASIE III b I II b

Dnia 25 listopada 2015 r. z okazji Dnia Misia dzieci z klasy III B obejrzały film z morałem pt."Miś Uszatek". Wykonały misie z papieru, które zdobią salę lekcyjną.

Dnia 26 listopada 2015 r. uczniowie z klasy III B mieli klasowe andrzejki. Dzieci brały udział w różnorodnych zabawach i wróżbach. Bardzo miło spędziły czas zajadając łakocie i bawiąc się przy muzyce.
E.W. Galeria

SPOTKANIE Z MISIAMI

ZABAWA ANDRZEJKOWA

26 listopada w klasie II b odbyły się Andrzejki. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli we wszystkich wróżbach, które przeplatane były poczęstunkiem i tańcami. Wspólne zabawy i wróżby sprawiły wszystkim wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w pamięci. Dziękujemy mamom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Autor: Admin :: 19:43 02.12.2015r.