WIGILIA KLASOWA

Dnia 15 grudnia 2015 r. uczniowie III B uczestniczyli w klasowej Wigilii. Łamali się opłatkiem, składając sobie świąteczne życzenia. Spożywali "wigilijne słodycze" i śpiewali kolędy indywidualnie i grupowo. Grali na flażoletach i na trójkątach,a Wiktoria dała popis na gitarze. Dzieci obejrzały filmy - o Bożym Narodzeniu i "Prawdziwą historię o św. Mikołaju". Wykonały również świąteczne karty. Czas minął bardzo miło. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku.
Elżbieta Wiszowata

W klasie I b Wigilia odbyła się 22 grudnia 2015 r. Było dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń, wspólne śpiewanie kolęd oraz symboliczny poczęstunek. Te wyjątkowe i wzruszające spotkanie zakończyło się otrzymaniem słodkich upominków.
Wychowawca klasy I b

Autor: Admin :: 14:46 30.12.2015r.