ROZŚPIEWANA "JEDYNKA"

Dnia 23.02.2016 w naszej szkole odbył się koncert piosenki w języku angielskim pod nazwą "LOVE SONGS". Konkurs nie mógł być przeprowadzony wcześniej ze względu na wojewódzkie konkursy przedmiotowe (gratulujemy naszym laureatom i finalistom).
W konkursie wystąpiło 16 uczestników. Jury miało naprawę twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wykonawcy zaskoczyli wszystkich, nie tylko dobra znajomością tekstów bardzo długich piosenek, ale również wielkim talentem muzycznym. Jesteśmy dumni , że mamy takich zdolnych i utalentowanych uczniów.
A oto wyniki:
I miejsce ex aequo - Adrianna Czerech (kl. VA) za wykonanie piosenki „Hello” Adele
- Katarzyna Chodak, Roksana Puchalska, Antonina Szwarc (kl. VIB). Dziewczęta zaśpiewały „Love yourself”
II miejsce - ex aequo - Karolina Suchcicka (kl. VC) za piosenkę „Merry me”
- Emilia Świerzbińska (kl. VIC) - piosenka "Patience"
III miejsce - zespół w składzie: Dominika Dziekońska, Weronika Sut, Olga Stachurska, Natalia Falkowska (kl. IVB) – piosenka „Ain’t nobody loves me better”
Jury przyznało:
- wyróżnienia specjalne:
- Dominice Turczyńskiej (kl. VA) za wykonanie piosenki „Underneath it all”
- Łukaszowi Wasilewskiemu (kl. IVB), który zaśpiewał piosenkę „Stitches”
Wyróżnienie otrzymały również :
- Anna Magnuszewska i Weronika Rutkowska (kl. IVA) – piosenka „I’m not the only one”
- Klaudia Jaworowska (kl. IVB) „Love me like you do”
Koncert prowadzili jak zwykle eleganccy: Adam Szypcio i Mateusz Wasilewski.
Gratulujemy wszystkim wykonawcom znajomości języka angielskiego, talentu muzycznego, a przede wszystkim odwagi.
Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Rady Rodziców przy SP1 w Mońkach, która ufundowała wspaniałe nagrody. Galeria

Organizatorzy:
Anna Zyskowska i Jolanta Zdańska

Autor: Admin :: 17:32 06.03.2016r.