Z WIZYTĄ W WIOSCE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Dnia 11 stycznia 2017 r. uczniowie klas II a i II b odwiedzili Wioskę Świętego Mikołaja w Pomigaczach. Czekało tam wiele atrakcji. W Sali Tronowej dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem oraz zjadły mikołajowy poczęstunek. Odebrały też Certyfikaty pobytu w tym wyjątkowym miejscu. W Pracowni Elfów wzięły udział w warsztatach artystycznych, wykonując karnawałowe maski. Były też zabawy i konkursy, z możliwością zdobycia dyplomów i nagród. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały Chatę Mikołaja, Pocztę Mikołaja oraz Magazyn Prezentów. Z ciekawością odwiedziły też zwierzęta w Mini ZOO. Piękna, słoneczna pogoda i zimowe krajobrazy dodały wyprawie bajkowości i uroku. Uczestnikami wycieczki opiekowali się wychowawcy, Pani Ewa Konopka i Pani Agata Zub, oraz Pani Anna Zyskowska i gościnnie Pani Barbara Kuprel, którym serdecznie dziękujemy.

Autor: Admin :: 20:20 12.01.2017r.