MUZYCZNE OPOWIEŚCI

Dnia 25 kwietnia 2017 r. uczniowie klas I – III naszej szkoły wzięli udział w audycji muzycznej pt. „Sandały Pędzącej Strzały”. Uczestnicy spotkania wraz z Indianką Pędzącą Strzałą powędrowali do Ameryki Północnej gdzie poznali trzech uroczych kowbojów i prezentowaną przez nich muzykę country. Słuchacze poznali największe przeboje tego gatunku oraz instrumenty w nich występujące , z których na szczególną uwagę zasługuje banjo – instrument w Polsce mało znany. Audycja była pierwszym spotkaniem z cyklu „MUZYCZNE OPOWIEŚCI” - przeprowadzonym w ramach realizacji zadania publicznego dofinansowanego przez Urząd Miejski w Mońkach. Udział dzieci w spotkaniu był bezpłatny. Autorkami i realizatorkami w/w projektu są pani Ewa Konopka i pani Agata Zub.

Autor: Admin :: 18:35 27.04.2017r.