NAUCZYCIEL NA MEDAL

Zakończył się plebiscyt ,,Nauczyciel na Medal” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Brało w niej udział 766 uczestników.

9 grudnia 2017 r. w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku odbyła się uroczysta gala, podczas której nagrodzono podlaskich pedagogów. Na gali obecni byli:
- Członek Zarządu Województwa Podlaskiego - Bogdan Dyjuk,
- Rektor Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania - doc. dr Edward Hościłowicz,
- Redaktor naczelny ,,Kuriera Porannego” i ,,Gazety Współczesnej” - Jarosław Jabłoński,
- Dyrektorzy szkół, a wśród nich Dyrektor SP Nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach - Pani Alicja Halicka - Pochodowicz,
- nagrodzeni nauczyciele z Podlasia.

I miejsce, medal i tytuł ,,Nauczyciel na medal” powiatu monieckiego w kategorii nauczyciel klas I-III otrzymała Pani Agata Zub – nauczyciel naszej szkoły.

Do tego sukcesu przyczynili się Rodzice, Uczniowie, Koleżanki i Koledzy oraz Przyjaciele i Znajomi laureatki plebiscytu, za co im serdecznie dziękujemy.

Autor: Admin :: 21:17 11.12.2017r.