PODSUMOWANIE KONKURSÓW O WARZYWACH I OWOCACH

W maju odbyły się 2 konkursy skierowane do uczniów klas I-III. Ich inspiracją był szkolny program wspierania zdrowego odżywiania pod hasłem ,,Warzywa i owoce w szkole".

Konkurs LITERACKI ,,FIKU MIKU W WARZYWNIKU" zorganizowały panie: Ewa Konopka i Agata Zub.
Uczniowie klas młodszych bawiąc się rymami, układali wiersze o zdrowych warzywach i owocach. Powstały ładne, często zabawne zwrotki.
Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy!

Na konkurs plastyczny „Owoce i warzywa w szkole” dostarczono wiele prac wykonanych różnymi technikami. Nagrodzono 33 spośród nich. Organizatorzy konkursu – panie: Elżbieta Wiszowata, Alicja Cybulko i Aneta Pisanko – gratulują zwycięzcom!

Zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy prac nagrodzonych w konkursie plastycznym i literackim.

Autor: Admin :: 19:46 26.05.2011r.