WYJAZD DO ,,MŁYNA MYŚLIWIEC"

Klasa III „a”- integracyjna wybrała się na wycieczkę do ośrodka „Młyn Myśliwiec” w Puszczy Knyszyńskiej. Na powitanie czekała dzieci niespodzianka- przejażdżka zaprzęgiem konnym po pięknym lesie pełnym zieleni i świeżego powietrza. Uczniowie pływali tratwą po zalewie rzeczki Kulikówki. Następnie zjadły kiełbaski z grilla i były chętne do zabaw na torze przeszkód i prób sprawnościowych.
W otoczeniu figurek i zabudowań mini wioski „Krasnoludków” wysłuchały bajki dotyczącej powstania tej krainy. Dużo radości dał dzieciom kontakt ze zwierzętami z „Wesołej farmy” (kozy, koniki, owieczki, króliki, kury, psy, prosiaki), który zakończył się przejażdżką każdego dziecka na osiołku.
Po południu dzieci spożyły smaczny i pożywny obiad. Potem wszyscy wybrali się do lasu w poszukiwaniu „skrzyni skarbów”. Właściwą drogę do celu wskazywały uczniom odnajdywane kolejno mapy. Po długich poszukiwaniach znaleziono skarb- słodycze dla każdego. Następnie był czas na zabawy dowolne. Na zakończenie dzieci zjadły lody.
Wspaniała pogoda, mnóstwo atrakcji oraz doświadczeni opiekunowie sprawiły, że klasa wracała z wycieczki pełna miłych wrażeń i dobrego humoru. Wyjazd do „Młyna Myśliwiec” jest godny polecenia i odwiedzenia!
Wychowawczynie klasy III a: Alicja Misiejko i Katarzyna Szeszko.

Autor: Admin :: 19:59 02.06.2011r.