Szkola Podstawowa Nr 1 w Mońkach im. Jana Pawła II


ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

w roku szkolnym 2014/2015

Katarzyna Boufał

Koło taneczne - środa 12.50-13.35

Koło polonistyczne - piątek 8.00-8.45


Elżbieta Wiszowata

Zajęcia matematyczne - czwartek 8.55-9.40

Zajęcia polonistyczne - środa 9.50-10.35


Bożena Skutnik

Koło matematyczne III a - poniedziałek 12.55-13.40

Zajęcia indywidualne - środa 11.50-12.35


Agata Zub

Koło ortograficzne ,,W krainie ortografii" - poniedziałek 13.45-14.30

,,Lepiej czytam i piszę" - wtorek 11.50-12.35


Ewa Konopka

Zajęcia koła teatralnego ,,Zielony Smok" - poniedziałek 8.00-8.45

Koło ortograficzne ,,Ortografia? Śpiewająco!" - wtorek 8.00-8.45


Martyna Kochańska

Koło matematyczne - poniedziałek 8.00-8.45

Koło plastyczne - wtorek 8.00-8.45


Agnieszka Sierba

Koło matematyczne - piątek 8.00-8.45

Koło polonistyczne - środa 11.50-12.35


Alicja Misiejko

,,Czytam, piszę, liczę" - wtorek 11.50-12.35; piątek 8.55-9.40


Urszula Woźniewska

Zajęcia logopedyczne - wtorek 10.00

środa 14.30


Beata Stoczko

Terapia pedagogiczna II a - piątek 13.00-14.30


Cezary Szorc

Koło języka angielskiego - poniedziałek 8.00-8.45


Beata Kulikowska

Koło przyrodnicze kl. VI- wtorek 14.35-15.20

Koło przyrodnicze kl. V- poniedziałek 14.35-15.20


Andrzej Hurko

Koło fletów prostych - poniedziałek 8.00-9.40 (co drugi tydzień)

Koło informatyczne - poniedziałek 15.20 - 16.40


Jolanta Zdańska

Koło języka angielskiego - poniedziałek 8.00-8.45

Zespół - przygotowanie do sprawdzianu - poniedziałek 14.35- 15.20


Wiesława Świsłocka

Koło matematyczne kl. IV- poniedziałek 8.00-8.45

Koło matematyczne kl. VI a- czwartek 8.00-8.45

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu kl. VI - piątek 8.00-8.45


Sławomir Szpyruk

Koło matematyczne kl. IV - poniedziałek 8.00-8.45

Koło matematyczne kl. V- środa 8.00-8.45


Kinga Miłkowska

Koło polonistyczne - środa 13.45-15.30

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu kl. VI- czwartek 13.45-14.30


Danuta Matel

Koło matematyczne - poniedziałek 8.00-8.45

Przygotowanie do egzaminu VI klas - wtorek 8.00-8.45


Wojciech Smółko

Koło historyczne - sobota 8.30-9.40


Agnieszka Złotnik

Koło polonistyczne kl. V c - piątek 8.00-8.45

Zajęcia indywidualne - wtorek 11.50-12.35


Beata Grygo

Schola ,,Gloria" - sobota 9.30-11.00


s.Beniamina

Schola ,,Gloria" - sobota 9.30-11.00


Zbigniew Tekień

Doskonalenie pływania kl.I-VI - poniedziałek 16.00

czwartek 16.00


Maria Jolanta Lotys

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne kl. I-III - poniedziałek 8.50- 9.50

wtorek 8.50-9.50


Danuta Godlewska

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców - sobota 11.00-12.30


Mieczysław Niedbała

Piłka nożna dziewcząt kl. V-VI- wtorek 14.30-16.00


Tomasz Zdański

Zajęcia sportowe - piłka siatkowa i nożna - sobota 9.30-11.00


Joanna Wojtach

Koło języka angielskiego kl. III - wtorek 13.45-14.30

Koło języka angielskiego kl.III - czwartek 12.55-13.40


Jolanta Zalewska

Zajęcia taneczne kl. I - wtorek 12.35-13.15

Zajęcia taneczne kl. II - środa 12.35-13.15


Krystyna Bujno

Szachy - poniedziałek 13.45-14.30

Zajęcia indywidualne - piątek 10.45-11.30


Małgorzata Wardach

Koło biblioteczne - poniedziałek 13.15-14.00; środa 13.30-14.15