„Jasełka” i Koncert Piosenki Świątecznej w języku angielskim

Jak co roku w naszej szkole ostatni dzień przed przerwą świąteczną upłynął pod znakiem Jasełek i wspólnego śpiewania. Tradycyjnie, uczniowie klas szóstych wystawili „Jasełka”. W tym roku Anioł Bożego Narodzenia odwiedził klasę VI B i zaprowadził ich do Betlejem. Pomimo wysiłków i obietnic diabła, dzieci nie dały się namówić na podpisanie „cyrografu”. Szczęśliwie dotarły do stajenki i złożyły dary małemu Jezuskowi. Wspaniałe przedstawienie wyreżyserowała pani Bożena Wilamowska, oprawę muzyczną zapewniła schola „Gloria”, a nad scenografią czuwała siostra Beniamina.
Drugą część dzisiejszych uroczystości stanowił Koncert Piosenki Świątecznej w języku angielskim. Już po raz ósmy uczniowie klas IV-VI prezentowali znane i popularne piosenki świąteczne. W tym roku usłyszeliśmy nie tylko największe przeboje radiowe, ale również piękną i wzruszającą kolędę „The First Noel” w wykonaniu klasy VB. Patrząc na reakcję publiczności, która głośno śpiewała z wykonawcami, koncert możemy uznać za udany.
Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Autor: Admin :: 18:05 21.12.2013r.