DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

Dnia 23.01.2014r. odbyła się dyskoteka karnawałowa uczniów klas IV – VI. Część uczniów przyszła na dyskotekę w przebraniu, jak na taką zabawę przystało. Za swoje przebrania otrzymali drobne upominki ufundowane przez S.U. Jak co roku, tak i tym razem na dyskotece organizowanej zimą, został wybrany Król i Królowa. Tym razem korony znalazły się na głowach uczniów klasy VI a – Weroniki Pukszta. i Pawła Sokołowskiego. Para ta zdominowała pozostałych tańczących, przez całą dyskotekę świetnie się bawiła, nie odstępując sobie na krok. Gratulujemy zwycięzcom. Podziękowania należą się chłopcom z klasy VI c odpowiedzialnym za oprawę muzyczną dyskoteki. Muzyka była świetna. Niech żałują Ci, których nie było. Szkoła przecież to nie tylko nauka, ale również wspólna zabawa.
Opiekun S.U.

Autor: Admin :: 19:48 02.02.2014r.