KONKURS RECYTATORSKI

30 października w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie odbył się IX Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły. Wzięło w nim udział 31 recytatorów z 7 szkół podstawowych i 10 gimnazjów z woj. podlaskiego. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny.
Naszą szkołę reprezentowały Agnieszka Bartnicka i Milena Rozłucka, która za swoją recytację otrzymała wyróżnienie. Dziewczyny były przygotowywane do konkursu przez swoją polonistkę - p. Beatę Grygo.
Konkurs poprzedziła część artystyczna oparta na twórczości Karola Wojtyły w wykonaniu gospodarzy. Całej imprezie towarzyszyła miła atmosfera, która zachęca do wzięcia w niej udziału w kolejnych latach.

Autor: Admin :: 20:33 14.11.2014r.