Wiosna na wesoło

23 marca uczniowie klas IV-VI w radosnych nastrojach przywitali tegoroczną wiosnę. Każda z klas miała do przygotowania na ten dzień kilka zadań. Uczniowie rywalizowali ze sobą w następujących konkurencjach.
• wiosenna piosenka
• konkurs krasomówczy
• wiosenny symbol
• wiersz o wiośnie
• konkurs wiedzy
• rozgrywki sportowe
Wszystkie klasy przygotowały się do rozgrywek znakomicie. Zmagania uczniów oceniało jury w składzie: p. Kinga Miłkowska, p. Bożena Wilamowska i p.Maria Jolanta Lotys. Nad oprawą muzyczną czuwał p. Sławomir Szpyruk oraz uczeń klasy VIb Kuba Łosiewicz. P. Zbigniew Tekień zadbał o to, aby naszą wspólną zabawę uwiecznić na zdjęciach. Na wspaniałą wiosenną atmosferę złożyły się również kolorowe, wiosenne stroje oraz gaiki. W tym roku zwycięskie klasy to:
I miejsce –klasa VIa
II miejsce-klasa Vc
III miejsce – klasa VIb
Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięskie klasy zostały dodatkowo zwolnione z odrabiania prac domowych przez kilka dni w zależności od zdobytego miejsca: przez 3dni za I miejsce, przez 2 dni za II miejsce i 1 dzień za III miejsce. Ta nagroda z pewnością uczniom najbardziej się podobała. Galeria

Opiekun S. U. Beata Kulikowska

Autor: Admin :: 21:30 25.03.2015r.