Dyskoteka

Dnia 20 stycznia 2016r odbyła się dyskoteka karnawałowa uczniów klas IV-VI. W trakcie wspólnej zabawy uczniowie wybrali Króla i Królową tegorocznej imprezy. O tytuł ten ubiegało się kilka par, które miały za zadanie wykonać taniec z balonem oraz taniec na gazecie. W tym roku tytuł ten przypadł parze uczniów z klasy VIc: Katarzynie Blaszko i Piotrowi Zajkowskiemu.
Niektórzy z uczniów na dyskotekę przyszli w różnych przebraniach. Mogliśmy więc oglądać Myszkę Miki, Kota , Krowę, Zieloną Maskę , Czarownice, Biznes Woman i kilka innych. Najciekawsze przebrania zostały nagrodzone upominkami i słodyczami. Zabawę jak zwykle uświetniała świetna muzyka przygotowana przez naszych DJ- Szymona i Piotra. Galeria

Opiekun SU Beata Kulikowska

Autor: Admin :: 22:06 04.02.2016r.