DZIEŃ OTWARTY

12 marca 2016 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci.
Dyrektor szkoły p. A. Halicka-Pochodowicz serdecznie przywitała przybyłych gości, a następnie, wspólnie z wicedyrektor p. W. Świsłocką przybliżyły najważniejsze informacje z życia naszej szkoły za pomocą prezentacji multimedialnej. W dalszej kolejności krótką część artystyczną zaprezentowali uczniowie z klasy III b. Przybyli goście mieli także możliwość obejrzenia kameralnego koncertu w wykonaniu uczennic ze Szkoły Muzycznej.
Organizatorzy chcieli pokazać dzieciom i rodzicom jak wygląda placówka od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Dlatego też zaproponowano wiele ciekawych zajęć: gry i zabawy w sali gimnastycznej, zajęcia w sali komputerowej z tablicą interaktywną, zwiedzanie Izby Pamięci patrona szkoły Jana Pawła II i pomieszczeń szkoły. Miłym akcentem był występ szkolnej scholi Gloria i słodki poczęstunek. Ostatnim punktem były przygotowane kąciki zainteresowań.
Wszyscy goście miło i przyjemnie spędzili popołudnie w naszej szkole, a na koniec otrzymali pamiątkowe zakładki do książek i słodycze. Galeria

Autor: Admin :: 21:55 15.03.2016r.