POŻEGNANIE KLAS SZÓSTYCH

23 czerwca po raz ostatni w tej szkole wystąpili uczniowie klas szóstch. Zaproszeni rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły mieli okazję obejrzeć zabawną i nieco wzruszającą akademię w wykonaniu uczniów klas VIa, VIb oraz VI c. Autorem scenariusza była pani Jolanta Zdańska, słowa do popularnych piosenek ułożyli pani Jolanta Zdańska, pan Tomasz Zdański oraz uczennica Emilia Świerzbińska. Przepiękne dekoracje wykonała pani Danuta Godlewska. W realizacji apelu pomagała pani Anna Zyskowska. Jednym z najbardziej zaskakujących momentów była piosenka w wykonaniu Damiana Siemionkowicza z klasy VIc. Brawurowe wykonanie "Przez twe oczy niebieskie" zaskoczyło wszystkich! Pani Agnieszka Złotnik z klasami piątymi przygotowała wzruszonym szóstoklasistom śpiewające pożegnanie i pamiątkowe upominki.
Naszym kochanym uczniom życzymy powodzenia w gimnazjum!!!

Autor: Admin :: 18:32 03.07.2016r.