DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

17 I odbyła się dyskoteka karnawałowa uczniów klas IV-VI. W trakcie dyskoteki odbyły się wybory króla i królowej tegorocznej zabawy. Par ubiegających się o ten tytuł było kilka, dlatego musiały one przejść przez kilka konkurencji takich jak: taniec z balonem, taniec na gazecie. Pary, które pomyślnie przeszły pierwszą próbę, wykonały jeszcze dwa tańce: szybki i wolny, a następnie zostały nagrodzone gromkimi brawami. W tym roku tytuł króla i królowej przypadł Weronice Sut i Błażejowi Poduchowi z klasy Va, drugie miejsce zdobyła Dominika Turczyńska i Kuba Tekień, obydwoje z klas VI, zaś trzecie miejsce zdobyli uczniowie z klasy IV- Aleksandra Okrasińska i Kacper Niewodowski. Zwycięskie pary otrzymały drobne upominki oraz słodkości ufundowane przez pana ze sklepiku, za co serdecznie dziękujemy.

Autor: Admin :: 19:18 23.01.2017r.