Love Songs – Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

14 lutego odbył się w naszej szkole Walentynkowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Love Songs”. Z ogromną przyjemnością wysłuchaliśmy dziewięciu piosenek o miłości i przyjaźni. Koncert poprowadzili Mirella Milewska oraz Bartek Bielski. Jury w składzie: Beata Grygo, Joanna Wojtach i Danuta Matel miało bardzo trudne zadanie, gdyż uczestniczki przygotowały się świetnie. Oto lista nagrodzonych:
I miejsce – PAULINA BIGDA, kl. VIc (piosenka „Only hope”)
II miejsce – Adrianna Czerech, kl. VIa (piosenka „Runnin”) oraz duet Kamila Polińska i Dominika Turczyńska, kl. VIa (piosenka „Let it go”)
III miejsce – Karolina Suchcicka, kl. VIc (piosenka „People help the people”) oraz Monika Bartnicka kl.IV b (piosenka „Tell it to my heart”)
Wyróżnienia – Zuzanna Daniłowska, kl. IV a (piosenka „Alone”) oraz Natalia Falkowska, kl. Vb (piosenka „This one’s for you”)
Dyplomy otrzymały również:
Wiktoria Kondratiuk, IVa (piosenka „Love me like you do”)
Olga Stachurska, Julia Sut, Vb (piosenka „This one’s for you”)
Patrycja Kudaj, VI c (piosenka „Read all about it”)
Gratulujemy serdecznie!

Autor: Admin :: 18:05 18.02.2017r.