WYCIECZKA

W dniu 6 marca klasa VI b uczestniczyła w wycieczce do Białegostoku. Celem wycieczki była wizyta w kinie, gdzie uczniowie obejrzeli bardzo ciekawy film pt.: „ Cudowny chłopak”. Bohaterem filmu jest inteligentny, zabawny i przepełniony marzeniami chłopiec, kochający „ Gwiezdne wojny”. Jednak los zgotował mu niezbyt miłą niespodziankę, towarzyszącą mu od urodzenia do końca życia. Na skutek mutacji genów Auggie urodził się ze zdeformowaną twarzą. Po latach nauczania w domu , chłopiec podejmuje naukę w gimnazjum, gdzie musiał zmierzyć się ze światem i ludźmi. Film ten uczy widza tolerancji wobec drugiego człowieka i akceptacji innych ludzi, mimo ich odmienności. Uczy dostrzegania wokół siebie osób, które mimo że się różnią od nas samych, wcale nie są od nas gorsi. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w kręgielni, gdzie uczniowie rywalizowali ze sobą w zbijaniu kręgli.
Kulikowska Beata

Autor: Admin :: 20:14 17.03.2018r.