BEZBŁĘDEK

Dnia 12 kwietnia 2018 r. wytypowani uczniowie klas II i III naszej szkoły uczestniczyli w teście ortograficznym, który był I etapem Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Bezbłędek”. Spośród 12 uczestników, miejsce I zajęła Kamila Jezierewska z klasy III c i to ona reprezentować będzie naszą szkołę w II etapie konkursu w Knyszynie. Miejsce II zajął Krzysztof Kulikowski z klasy III c, a dwa równorzędne miejsca III zajęły Izabela Kuc z klasy III a oraz Amelia Kuprel z klasy III b. Zwycięzcy są zdobywcami dyplomów i nagród. Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia. Za udział w pracach komisji konkursowej dziękujemy Pani Beacie Stoczko. Organizacją tegorocznego „Bezbłędka” zajęła się Pani Ewa Konopka.

Autor: Admin :: 18:40 17.04.2018r.