WYCIECZKA DO GIŻYCKA

W dniu 6 06.2018r. uczniowie klasy VI b i klasy IV c uczestniczyli w wycieczce do Giżycka. Pierwszym punktem wycieczki był przejazd po ZOO Safari. W tym niezwykłym parku uczniowie mogli podglądać życie i obyczaje dzikich zwierząt żyjących w naturalnych warunkach. Zwiedzanie odbywało się samochodami terenowymi do których przyczepione były specjalne bryczki. Kolejnym punktem wycieczki był rejs statkiem po jeziorze Niegocin z opłynięciem legendarnej Wyspy Miłości. Uczniowie mogli poczuć wiatr we włosach i przedsmak zbliżających się wakacji. Następnie przyszła pora na obiad w Barze Omega. Ostatnim punktem wycieczki był pobyt w Parku Linowym Wiewióra. Tutaj uczniowie pokonywali trasę niską lub średnią w zależności od wzrostu. Dla niektórych było to prawdziwe wyzwanie, pozwalające na pokonanie własnych lęków i słabości. Pogoda oraz humory wszystkim dopisały.
Beata Kulikowska

Autor: Admin :: 21:52 14.06.2018r.